24. 09. 2015    08:28:33
Mikuláš ve speciálních třídách

Ve třídě ST 3 jsme Mikuláše a čerty netrpělivě očekávali. Někteří z nás se na něj těšili dokonce už od září! Toho dohadování, kdo se asi za maskou Mikuláše, čertů a anděla skrývá! Padaly různé typy, ale když se u nás po velké přestávce objevili, bylo to už všem jedno. I když máme ve třídě vlastně samé hodné děti, přesto se občas ozvala bolest břicha a potlačovaný strach. Čerti vypadali hrozivě jako vždy, ale byli na nás nakonec hodní.  Andílek byl vyloženě kouzelný a Mikuláš ani letos na nikoho nezapomněl. Máme zase na co vzpomínat, užíváme si nadále advent a předvánoční čas a těšíme se společně na Vánoce!

Mgr. Jitka Korábečná