04. 09. 2014    14:17:03
ZVONEČKOVÁNÍ NA DĚTSKÉM ODDĚLENÍ

Dne 22. 5. 2014 se chodbami dětského oddělení rozezněly zvonečky. To nám přišli zpříjemnit den „ZVONEČKOVÁNÍM“ žáci ze speciálních tříd ZŠ a MŠ Křižná Valašské Meziříčí (ST 2 a ST 3). Ukázali nám, jak u nich probíhá hodina hudební výchovy. Každý žák měl zvoneček s barvičkou, která vyjadřovala určitý tón. Na vyzvání paní učitelek cinkali s příslušnými zvonečky dle barviček. Tímto způsobem nám zahráli několik známých dětských písní. Hospitalizované děti vždy hádaly, o jakou písničku se jedná a celkem se jim to dařilo. Žáci nám také zazpívali písničky o ročních obdobích a zvířátkách a malým pacientům rozdali na památku omalovánky. Jako poděkování za krásné vystoupení jsme si také my přichystali malé dárečky a sluneční dopoledne jsme završili malým pohoštěním. Tímto ještě jednou děkujeme žákům a paním učitelkám za milé zpestření a těšíme se na další návštěvu.

Paní učitelky ZŠ a MŠ při zdravotnickém zařízení

Bc. Jana Farbáková, Bc. Veronika Vozihnojová