04. 09. 2014    14:17:30
Výlet do ZOO na Štěpánově

Úterní ráno 29.4. bylo chladné a vypadalo to, že bude pršet. Děti z MŠ byly připraveny na výlet do ZOO na Štěpánově a těšily se. I přes obavy z deště jsme vykročili a pro jistotu sbalili do batůžku pláštěnky.

Cesta do kopce ubíhala pomalu, ale děti to navzdory svému handicapu nevzdávaly a chtěly být u zvířátek. Při vstupu do ZOO nás přivítalo štěbetání papoušků. Některé děti zde byly poprvé a nadšeně si prohlížely skotačící osmáky, holandské kozy ale i morčata, želvy a lamy. Na zpáteční cestě jsme za svitu jarního sluníčka poznávali kytičky v zahradách a zastavili se i na dětském hřišti.

Prožili příjemné dopoledne. Výlet se vydařil a zakončili jsme ho dobrým obědem a děti poté vydatným spánkem.

Mgr.M.Vybíralová, učitelka spec. MŠ