25. 08. 2021    13:37:14
Na Vánoce jsme byli připraveni

Nemohli jste sehnat pěknou vánoční dekoraci? Museli jste vystát frontu před obchodem nebo krámkem, abyste si koupili něco pěkného na dveře? Příští rok si objednávejte u nás . Proč? Protože problém s vánočním aranžmá na stůl a dveře vám vyřeší žáci mé třídy pod vedením zkušených odbornic. V hodinách pracovní výchovy totiž nikdo nezahálel, ale všichni pilně pracovali. V dílnách se řezalo, smirkovalo, přitloukalo, lakovalo a ve třídě jen lepilo a ladilo. Vznikly unikáty z ořechů, šišek, bukvic, alobalu, provázků, smrkového i trnkového dřeva, které byly zdobeny perličkami, hvězdičkami, stužkami, sušenou mochnou, jedlovými i borovicovými větvičkami. Každý den byla z nových prací výstavka před třídou a pak honem s nimi domů. Maminky nešetřily chválou a já jedničkami . Dokonce jsme splnili jednu zakázku! Mrkněte na fotogalerii, jak se nám dařilo. Je začátek ledna a my zase přemýšlíme, co pěkného vyrobíme.

Přejeme zaměstnancům školy a spolužákům v novém roce hodně zdraví.

Mgr. Dáša Machálková, tř. uč. ST III