zs ZŠ a MŠ Valašské Meziříčí, Křižná 782

24. 08. 2020    15:24:37
Vánoční výstavy

Spolek Člověk člověku Valašské Meziříčí připravuje každoročně tradiční předvánoční výstavu, kde prezentují svou práci školy, spolky nebo Centrum pro lidi se zdravotním postižením. Letos jsme byli znovu osloveni MUDr. Hanou Opltovou, abychom se jejich výstavy „V našem světě“ 3. - 5. prosince zúčastnili. Byla to výzva pro šikovné paní učitelky, asistentky a jejich žáky. Tvořilo v dílnách, v šití, ve třídách, v keramice, v kroužku, doma. Plnily se krabice, košíky, přepravky. Na úterní vernisáži v přízemí Muzejního a galerijního centra zámku Žerotínů jsme se setkali s bývalými žáky školy a jejich rodiči. Slyšeli jsme slova chvály nad vystavenými výrobky jak z řad zastupitelů města, tak z řad veřejnosti. Musím dodat, že jsme naši školu také úspěšně reprezentovali na výstavě v Brankách, kam vánoční dekorace dovezla paní učitelka ze školky.

Poděkování patří všem, kteří přiložili ruku k dílu.

Mgr. Dáša Machálková a Mgr. Bohumila Valášková