28. 08. 2019    11:08:35
Čertovské řinčení

Středa 5. 12. byla pro děti z MŠ a pro žáky speciálních tříd velmi důležitá, protože bylo na programu „Čertovské řinčení“. Kolem půl deváté to vypuklo! Tanec čertic navodil atmosféru třídy s pekelnou výzdobou. Vyučování mohlo začít. Předmět čertí škleb zvládli všichni přítomní. Ale vtom někdo zabušil na dveře. Kdo to byl? No přece hodný MIKULÁŠ. Přišel žáčky pochválit, že jsou hodní, a proto nemusel s sebou brát žádná čertiska. To byla úleva! Za přednesenou básničku nebo písničku byla sladká odměna. V dalších třídách vyučování pokračovalo předměty : čertí blekotání, čertí malování, čertovská povídačka nebo překážková pekelná dráha. Po splnění všech úkolů vydala vrchní čertice absolventům výuční čertovský list. Procházka před obědem udělala všem jenom dobře.

Čertím brkem zapsala Belzeba