30. 08. 2018    10:28:07
Dny barev

Ve dnech 19.6. – 22.6.2018 se uskutečnily v ST a MŠ Dny barev. V pondělí 18.6. byly vylosovány barvy jednotlivých dnů. Dny barev zahájila zelená, která patřila úterku, ve středu třídy rozzářila barva žlutá, čtvrtkem nás provázela červená a konec týdne jsme završili barvou modrou.

Všichni žáci se úkolu zhostili s velkým nadšením. Každý pochopitelně po svém. Někteří zdobili svá těla, k oblečení přidali náramky, korále, prstýnky , gumičky do vlasů, sponečky či nabarvili vlasy. Jiní navíc přinášeli aktovky plné různých předmětů vždy dané barvy. Ve třídách byla k vidění opravdu široká škála odlišných věciček. Od plyšáků počínaje a až po sítko od maminky z kuchyně konče. Paní učitelky měly plné ruce práce s počítáním předmětů.

Celá akce měla velký úspěch. Naši školu rozzářily barvy a odměna zase vykouzlila úsměv na tvářích dětí.

Určitě si Dny barev v dalším školním roce nenecháme ujít…

Mgr. Petra Dufková, tř. uč. ST2