30. 08. 2018    10:07:39
Výlet

Blíží se prázdniny, sluníčko hřeje a příroda nás naplno obdarovává svými kouzly. Vše voní, hraje barvami či zní různými zvuky zvířat a jejich mláďat. Na jedno takové mládě jsme se jeli podívat do Branek na Moravě. Před dvěma měsíci se zde narodilo hříbátko a my dostali od majitele souhlas se na něj přijet podívat. Děti byli unešené. Koně si dlouho hladily ale nejen to. Viděli i mnoho jiných užitečných domácích zvířat jako slepice, psy, prasátko a další. Mohly nakrmit rybičky a pohladit si ježka či želvu. Prošli se zámeckým parkem, kde viděli čápy při stavbě hnízda a pochutnali si na třešních. Cestovali autobusem i vlakem. Pro mnohé to byl veliký zážitek. Celý výlet byl moc příjemný a doufáme, že se líbil nejen nám, ale i dětem. (viz fotogalerie)

Mgr. L. Jašíčková, učitelka MŠ