30. 08. 2018    10:00:57
Ozdravný pobyt v Sidonii

Na ozdravný pobyt v Sidonii, který se konal od 23. do 27.4.2018 odjelo 19 dětí, 3 učitelky a 1 učitel. Naštěstí počasí nám přálo a užili jsme si pobyt hlavně venku. Velkým zážitkem byl pro větší děti výlet na koloběžkách, a to v týdnu dvakrát.

Úterý jsme všichni strávili v Trenčíně. Prohlédli jsme si hrad, náměstí a na závěr jsme si koupili výbornou slovenskou zmrzlinu.

Středa proběhla ve znamení turistiky. Autobus nás dovezl do Vršatského Podhradie. Zdatnější jedinci obešli po naučném chodníku Vršatské Bradla a pěšky sešli do Sidonie, ostatní šlapali do Sidonie rovnou.

Ve čtvrtek jsme hledali poklad, hráli míčové hry a soutěžili.

Je třeba pochválit všechny děti za chování a zvláště nejmladšího účastníka za pořádek a samostatnost. Mnohé starší děti by si z něho měly vzít příklad.

Takže možná zase za rok…

Fotky naleznete ve fotogalerii.

zapsala: Mgr. M.Kulišťáková