30. 08. 2018    10:27:52
Byli jsme v divadle

Máme rádi pohádky, rádi sedíme v hledišti. Divadlo „Leontýnka“ přijelo za námi. Přivezlo motivační pohádku, veselé písničky a spolupráci s publikem.

Na druhé představení jsme museli zajít do zámku. Dětská revue s loutkami v nadživotní velikosti, kde se střídají písničky, povídání a soutěže. Viděli jsme tančící slunečnici, žabáky Kvaka a Kvika, myšáka Kika, neonové ryby a spoustu jiného. Na závěr představení přišli Jú a Hele, které známe z televize ze Studia Kamarád. Konečně jsme je viděli na vlastní oči! Loutkoherecká skupina Louladlo byla odměněna dlouhým potleskem.

Na třetí divadelní představení jsme byli v pátek. Dobrodružství hastrmana Tatrmana bylo o tom, jak se chtěl obyčejný vodník z rybníčku na kraji lesa stát vodnickým králem. Vydal se na cestu, ale ta se změní v jedno velké dobrodružství. O komické situace, skvělé dialogy a písničky nebyla nouze. Divadelní společnost Julie Jurištové nezklamala.

Mgr. D. Machálková, ST3