28. 08. 2017    12:40:28
Mikulášské dopoledne ST1 a ST3

„Mik, Miku, Mik, Miku, Mikuláš…“ a „Mikuláši, Mikuláši, kdo to tady děti straší…“, ozývalo se z naší třídy ST3. To jsme společně s žáky a paní učitelkou Janou z ST1 nacvičovali písničky a básničky pro Mikuláše, kterého jsme očekávali. Plni nadšení i plni obav. Aby nebylo čekání dlouhé, zpříjemnili jsme si ho povídáním, vyráběním, malováním.(viz fotogalerie) A pak to konečně přišlo… Někdo zabouchal na dveře! Čerty jsme zahnali, protože máme jen hodné žáky, a Mikulášovi jsme předvedli, co umíme. Pochválil nás a odměnil perníčkem, který jsme s chutí snědli. Na závěr nás čekala zimní pohádka. Z chodby jsme však ještě zaslechli čertí blekotání a řinčení řetazů. Snad si nikoho neodnesli! My ST3 i ST1 jsme hrdě v plném počtu.

Mgr. V. Vozihnojová, učitelka ST3