28. 08. 2017    12:39:54
CHCETE SE STÁT LETOS MILIONÁŘEM?

Chybělo pár dnů do konce školního roku, když v naší třídě proběhla všemi dobře známá televizní soutěž. Moderátorka paní asistentka Ája Nejedlá připravila otázky i ceny. Pravidla byla stejná jako v televizi, pouze rozstřel se nekonal. U otázek byla samozřejmě možnost 50:50, kterou všichni přítomní využili. Nápovědou publika se stala paní ředitelka, která k nám přivedla návštěvu. I ta byla soutěžícími zvolena. Přítele na telefonu zajistila paní asistentka Xenie v ST1, která stačila poskytnout radu v požadovaném čase. Zažili jsme spoustu legrace. Vítězi se stali všichni. Nevyhráli sice slibované miliony, ale z úžasných soviček a sladkostí s tetováním byli moc spokojeni. Děkuji naší Ájince za její nápad, kterým potvrdila, že máme ve třídě milionové žáky. Zda budou takoví i letos, se ukáže. Začátek školního roku totiž klepe na dveře.

Na shledanou ve čtvrtek 1. září v 8,00 hodin v jídelně školy! Doufám, že se všichni těšíte!

Mgr. Dagmar Machálková, ST2