30. 08. 2016    09:58:56
Chválím, chválíš, chválíme…

Všichni určitě moc dobře víme, jak důležitá je v životě pochvala a jak je jí v té dnešní uspěchané době pramálo. Proto jsme u nás v ST3 zavedli tzv. „POCHVALNÝ STROM“. V průběhu školního roku jsem chválila nejen já s paní asistentkou Růženkou, ale i žáci samotní. Např. paní učitelka chválí Verunku za její labužnické chystání pokrmů, Ondra chválí Růženku za pouštění pohádek na přání v družince, Marťa Pražák chválí Toma za pomoc při úklidu po svačince, atd.

Tímto bych chtěla ještě jednou pochválit, protože chvály není nikdy dost, a poděkovat žákům a paní asistentce Růžence za práci, kterou během celého roku odvedli. Zároveň se ještě jednou loučíme s Ondrou Pavelkou a Marťou Božákem, neboť tento školní rok byl jejich posledním u nás. Hezké prázdniny a hodně štěstí, kluci!

Mgr. V. Vozihnojová, tř. učitelka ST3