30. 08. 2016    09:58:56
Koláž moře

Prázdniny se blíží……

V ST2 všichni rádi zpíváme. V hodině hudební výchovy jsme si složili písničku naší třídy, inspiroval nás text ze známého příběhu žáků 3. B Macha a Šebestové:

„My jsme žáci ST dvě, učíme se vesele, číst a psát, počítat, dát Luboška rychle spát. Teri ráda tancuje, Peťa zase notuje, František maluje, Esterka zapisuje, Ája to potvrzuje, Dáša iPad slibuje.“

V ST 2 rádi kreslíme, stříháme, lepíme. Ájinka tuto skutečnost skloubila do svého nápadu, který realizovala v hodinách pracovní výchovy. Pod jejím vedením naši malí - velcí umělci vytvořili senzační prázdninovou koláž. Žáci obkreslovali žabky na výkres, stříhali, malovali vodovkami, lepili. Na ploše velkého formátu vzniklo moře, písečná pláž s mušličkami a z vln vykukující hlavy známých potápěček. A co hlásíme do utrženého sluchátka? Prosííím!!! Chceme prázdniny!!!! Milí čtenáři, a co si přejete vy?

Mgr. D. Machálková