30. 08. 2016    09:39:43
DO-RE-MI

Reflektory se rozzářily a soutěž mohla začít…Jaká? Dne 3.6. 2016 na naší škole proběhla pěvecká soutěž DO-RE-MI. Mohli se přihlásit žáci 1. stupně. Našlo se 12 odvážlivců a zhostili se svého úkolu se ctí. Někteří chodili celý rok do kroužku Veselé zpívání, tak to pro ně byla doslova hračka.

Porota složená z p. učitelek, p. vychovatelky a jedné žákyně 5. ročníku byla nekompromisní. Vybrala nejlepší a odměnila všechny! 1. místo obsadil Mirek Koleček z 5. třídy s lidovou písní „Na tých panských lukách“, 2. místo patřilo žákovi 3. ročníku Lukáši Bednaříkovi s úryvkem z operetky „Budulínek“ od Svěráka a Uhlíře. 3. místo obsadila Jitka Šándorová s romskou písní „Ty jsi můj bůh.“ (viz fotogalerie)

Pro všechny to bylo velice příjemně strávené dopoledne a už se těšíme na další ročník!

Mgr. T. Bařinková