30. 08. 2016    09:58:59
ZOO Štěpánov

Jaro je v plném proudu, a tak i nás lákají teplé jarní dny ven z lavic a svádí k nějakému výletu. Tentokrát jsme se rozhodli navštívit Fauna Park – Dětský ráj Valašské Meziříčí – Štěpánov. Nazuli jsme tedy pevné boty, popadli batůžky s pitím a svačinkou, přibalili jsme také fůru dobré nálady a vydali se na cestu. Vycházka příjemně ubíhala, protože byla doplněná poznáváním a čicháním rozkvetlých stromů a hrou veselých her. Po příchodu do Fauna Parku jsme se hned u brány přivítali s kočičími sourozenci, pozdravili jsme rybičky a želvy a vydali se dál, za chlupatějšími obyvateli této malé ZOO. Ve výběhu už na nás čekaly nenasytné kozy, které jsme společně nakrmili, zvědavé lamy a roztomilá morčátka. Dále jsme pak pokračovali za hlasitého doprovodu nejrůznějších papoušků. Po společné fotografii jsme se s chutí pustili do svačinky (viz fotogalerie). Čas se však neúprosně krátil a my se museli vydat na cestu zpět. Vyčerpaní z náročné cesty, ale plní krásných zážitků, jsme v pořádku dorazili do školy. Společně jsme se shodli na tom, že se nám výlet moc vydařil, a už teď jsme zvědaví, za jakým dobrodružstvím vyrazíme příště.

za speciální třídy ST1 a ST3 paní učitelky Veronika a Jana