30. 08. 2016    09:59:01
LET KOLEM SVĚTA NA DNI ČARODĚJNIC

30. duben letos vyšel na sobotu, a proto jsme si udělali DEN ČARODĚJNIC ve čtvrtek 28. dubna. Píšu my, a to znamená: děti z MŠ a žáci ze speciálních tříd se svými vyučujícími. Některé jsme v kostýmech málem nepoznali! Co nás čekalo? Bylo toho opravdu moc. Let na koštěti mezi kužely, hod na pavouka, poznávání různých vůní a pachů, ale i kouzelných bylin, stavění hranice pro čarodějnici z kostek, hledání žáby v písku, skládání obrázků z několika částí, vyhledávání rozdílů mezi 2 obrázky. Kdo byl odvážný, sáhl si do čarodějné skříňky, kde číhala různá havěť. (podívejte se do fotogalerie)

Každý náš učeň prošel všemi zkouškami, a proto byl odměněn certifikátem cechu čarodějnického, drápem ze sladkého těsta a ti nejlepší odznakem moudré sovičky. Ptáte se, jak jsme letěli kolem světa? V tělocvičně kolem map jednotlivých světadílů a států. Někteří zařadili rychlost „metanesku blesku“, někteří měli nižší rychlost, někteří obletěli svět dvakrát. Tak za rok poletíme zase.

PS: Děkuji touto cestou mým kolegyním, které se podílely na přípravě a průběhu kouzelného dopoledne.

Mgr. Dagmar Machálková