30. 08. 2016    09:39:44
Velikonoční tvoření 1. stupně

Vždy se rádi zúčastňujeme akcí, které pro školy vymýšlí tým pracovníků muzea v zámku Kinských. Proto jsme nemohli chybět ani na velikonoční tvůrčí dílničce. Moc jsme se těšili a ani tentokrát jsme nebyli zklamaní.  Dozvěděli jsme se toho spoustu o velikonočních tradicích a obyčejích na Valašsku a prohlédli si krásně vytvořenou velikonoční expozici. V tvůrčích dílničkách si děti upekly výborné velikonoční jidášky ochucené medem, každý podle své fantazie. Také jsme si zkusili vyrobit kraslici tradiční metodou pomocí cibulových slupek. Byli jsme nadšení, odnášeli si domů hezkou památku a děkujeme organizátorům!

Jitka Korábečná za  tým žáků a učitelů 1. stupně .

další fotografie najdete ve fotogalerii.