30. 08. 2016    09:59:04
Cvičení v přírodě

Konečně nám sluníčko ukázalo paprsky a od rána nás šimralo na tváři, a tak jsme se rozhodli, že si vyjdeme společně zacvičit do přírody. Už jsme se na to moc těšili od rána! Pověděli jsme si, co nás čeká, teple se oblékli, protože sluníčko je ještě zrádné, a plni nadšení a očekávání jsme vyrazili. Ve venkovním fitness jsme si protáhli svaly a zaběhali si a poté se prošli do parku Botanika, kde jsme poslouchali zpěv ptáčků a pozorovali přírodu kolem. No a co by to bylo za cvičení, po němž by nenásledovala odměna, která donutila i naše lenochy zapojit se do pohybu! Zašli jsme si do nedaleké Schlattauerovy kavárny na horkou čokoládu se šlehačkou a pizzu. Všichni byli nadšeni z příjemného prostředí, které zdobilo dřevo, krb a zde ručně vyráběné koberce… A co teprve, až nám veselá a příjemná paní servírka donesla objednané pochoutky! Všem se dělali fousky na puse a boule za ušima! (viz fotogalerie) Odpočatí a spokojení jsme zaplatili, za vše poděkovali a hezky se rozloučili. Přesvědčili jsme se, jak šikovné a vychované žáčky u nás máme, radost pohledět. Plni síly jsme se svižně vydali zpět do školy, po cestě jsme dávali pozor na silniční provoz a povídali si, jak se nám ten dnešní den vydařil. Určitě jej někdy zase rádi zopakujeme.

Mgr. V. Vozihnojová, učitelka ST3

Mgr. J. Farbáková, učitelka ST1