30. 08. 2016    09:59:08
Předvánoční čas ve speciálních třídách

Období čekání na Ježíška patří k těm nejkrásnějším chvílím vůbec. A aby bylo toto období ještě kouzelnější a vánoční atmosféra na nás dýchala co nejsilněji, zapojily se speciální třídy do vánočních akcí. Dne 8. 12. jsme navštívili program Muzea zámku Kinských „Babiččiny Vánoce“, kde jsme zhlédli vánoční betlémy, poslechli si něco o Vánocích v dobách minulých, a sami si pak zkusili vyrobit ozdůbku z pravé ovčí vlny. A 15. 12. jsme se společně sešli na „Vánočním tvoření“ u nás ve škole (viz fotogalerie). Jak sám název napovídá, tvořilo se, malovalo, vyprávěl se vánoční příběh, žáci nám prozradili, jak to u nich chodí o Vánocích, ochutnali jsme naše perníčky a na závěr jsme si všichni zazpívali koledu „Rolničky“ za doprovodu hlasitého cinkání rolniček… Taky se už nemůžete dočkat?

za spec. třídy Mgr. V. Vozihnojová, Mgr. J. Farbáková