24. 09. 2015    08:29:26
Karneval 2015

V pátek 6.3. 2015 jsme se těšili do školy nejenom proto, že už jsou na spadnutí jarní prázdniny.  Dnes se totiž koná dlouho očekávaný karneval!! Škola zase po roce ožije rejem karnevalových masek, soutěžemi a samozřejmě tombolou!

Samotný karneval sice začínal až po svačině, ale děti se už od rána upravovaly do svých masek a běhaly okukovat své kamarády a učitele do jiných tříd. Jaká maska je asi tohle? A za co asi půjde tahle paní učitelka? Už jsme se nemohli dočkat. Šikovná slečna asistentka Dášenka nám ještě přikrášlila naše obličeje a mohli jsme vyrazit!

V krásně karnevalově vyzdobené jídelně se pak rozjelo dopoledne plné her, zábavy a tance. Pro soutěžící, a nejen pro ně, byly připraveny sladké odměny. Konala se také soutěž nejlepších masek, vybraných učitelskou porotou. Z našich speciálních tříd uspěli hned dva žáci - Radim Mocek jako maturantka a Verunka Letáková jako Rebelka. Byli opravdu skvělí !

Všichni se ale stejně nejvíc těšili na tombolu. A ta byla letos zase o kousek bohatší než jindy. Nikdo nepřišel zkrátka a všichni si odnášeli nějakou výhru.

Vysmátí a vyběhaní jsme si popřáli pěkné jarní prázdniny a už se těšili na oběd. Příští rok nashledanou!!

Za žáky, učitele a asistenty speciálních tříd

Mgr.  Jitka Korábečná

Fotky z karnevalu najdete ve fotogalerii ZŠ