24. 09. 2015    08:26:39
Pozvání na návštěvu

Blíží se zápisy do 1. tříd. Naši budoucí prvňáčci mohou nahlédnout do tříd ještě před zápisem. Tuto možnost využívá se svými dětmi čím dál více rodičů. Někdy přicházejí i celé kolektivy a nás to těší, protože máme co ukázat. V uplynulém týdnu to byla MŠ Seifertova. V doprovodu paní učitelek se malé děti podívaly do naší mateřské školky a speciálních tříd. Prohlédly si zajímavé hračky, zacvičily si na netradičních strojích, zazpívaly si a dostaly odměnu, vyzkoušely si interaktivní tabuli. Ve třetí třídě na ně čekali jejich kamarádi, kteří si s nimi ještě nedávno v jejich školce hráli. Vítání bylo veliké!

Pokud jste zvědaví, jak to u nás vypadá, neváhejte a přijďte. Ukážeme vám nejen třídy, ale i tělocvičnu, rehabilitační, relaxační místnost, počítačovou třídu, školní družinu, nově vybavenou pracovnu šití nebo dílny.

Obrázek o naší škole si tak uděláte sami. Na shledanou!

Mgr. Dagmar Machálková, spec.ped. ST1