24. 09. 2015    08:27:44
Projektový den na prvním stupni

Přece nebudeme naše žáčky před vánoci trápit, řekly si asi naše paní učitelky a v pátek 19.12.připravily pro nás různá vánoční překvapení . Už od rána se ze všech tříd ozývaly koledy . Nejprve jsme si povídali o adventu , vánočních zvycích a tradicích . Pak jsme se rozešli na různá stanoviště , abychom si vyzkoušeli například věštění osudu z odlitého olova , vyrobili papírového andělíčka na vánoční stromeček , dokonce jsme si sami v kuchyňce upekli vanilkové rohlíčky . Ale snad nejvíce se nám líbil závěr. Sešli jsme se společně se speciálními třídami a za doprovodu violoncella , na které zahrál náš spolužák Honza Číž , kytary a flétny , na které zahrála paní učitelka , jsme si zazpívali několik koled . Tleskala i paní ředitelka , která se za námi přišla podívat . Vánočně naladěni jsme se rozešli domů a doufali , že Ježíšek přehlédl naše občasné zlobení a nadělí aspoň nějaký dáreček.

žáci 1. stupně