04. 11. 2021    12:27:26
Volné místo na pozici učitel/ka do MŠ speciální

Základní škola a Mateřská škola speciální Valašské Meziříčí, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitel/učitelka v MŠ. Nástup možný ihned.

Požadovaná kvalifikace:

a) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku,

b) vyšší odborné vzdělání získané ukončením akreditovaného vzdělávacího programu vyšší odborné školy v oboru vzdělání zaměřeném na speciální pedagogiku, nebo vzděláním stanoveným pro učitele mateřské školy podle odstavce 1 a vysokoškolským vzděláním získaným studiem v akreditovaném bakalářském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku, nebo vzděláním v programu celoživotního vzdělávání uskutečňovaném vysokou školou a zaměřeném na speciální pedagogiku.

V případě dotazů volejte tel: tel.:      571 622 346
                                          mobil:   731 118 440

Nebo pište na e-mail:           posta@zsamskrizna.cz

Mgr. Roman Petružela, ředitel