Mateřská škola speciální s celodenním programem

byla otevřena 1.9.2013. Je určena dětem s mentálním postižením, kombinovanými vadami a autismem.  V současné době má školka dvě oddělení. O děti se starají speciální pedagogové - učitelka a asistent(ka).

Mateřská škola je umístěna v pavilonu tříd, má však svůj vlastní vchod z Vodní ulice. Je vybavena moderním nábytkem, hračkami, školními potřebami a pomůckami pro děti s tělesným postižením.

Svačinky si děti nosí vlastní, obědy jsou dováženy ze ZŠ Křižná. Děti svačí i obědvají ve školní jídelně, kde mají připravený svůj vlastní koutek. Pitný režim je zajišten po celý den.

Pedagogové, díky svým zkušenostem a stálému sebevzdělávání poskytují dětem odbornou péči za použití speciálně pedagogických metod.

Plní tak základní poslání mateřské školy a to je podporovat zdravý tělesný, psychický a sociální vývoj dítěte a vytvářet optimální podmínky pro jeho individuální osobnostní rozvoj.

Telefonní kontakt do třídy: 731 261 821

Telefonní kontakt slouží k omlouvání dětí v případě nepřítomnosti.

Informace k přijetí dětí do Mš sdělí vedení školy na tel. 571622346, 731 118 440.