26. 03. 2019    08:53:38
Čtenářská soutěž ve školním roce 2018-2019

V pondělí 11.března jsme se jako každoročně sešli ve školní knihovně, kde proběhlo školní kolo čtenářské soutěže k Měsíci knihy. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. Letos se zúčastnili i žáci 1. stupně, konkrétně ze 4. a 5.třídy. Účastníci předvedli své čtenářské dovednosti, hravou formou si vyzkoušeli jazykové znalosti. Ti nejlepší získali kromě diplomu knihy a drobné dárky.

Seznamte se s listinou výsledků:

I.kategorie                                                                             II.kategorie

1.místo: Tereza KVASŇOVSKÁ, 5.tř.                                         1.místo: Dorota KULICHOVÁ, 7.tř.

2.místo: Monika LEXOVÁ, 4.tř.                                                 2.místo: Jan ČÍŽ,9.tř.

3.místo: Adam KUKUČKA, 6.tř.                                                3.místo: Jitka ŠANDOROVÁ, 8.tř.

Tito žáci nás budou reprezentovat v okresním kole této soutěže.

Okresní kolo čtenářské soutěže proběhlo na naší škole v pátek 22.března 2019. Poměřit své znalosti a dovednosti přijeli 3 žáci ze ZŠ a MŠ Turkmenská Vsetín a 5 žáků ZŠ a MŠ Rožnov v doprovodu paní učitelek. Ani v této konkurenci naši žáci nezklamali. V I.kategorii obsadila první místo žákyně 4.třídy Monika Lexová a 2.místo pro nás vybojovala Tereza Kvasňovská z 5.třídy. Ve II.kategorii starších žáků Dorota Kulichová ze 7.třídy obsadila pěkné 2.místo a Jan Číž z 9.třídy byl čtvrtý. Naši žáci důstojně reprezentovali svou školu. Děkujeme a blahopřejeme!

M.Papežová